Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Wiktoria Kuśmierczyk – Kosmetolog
Wiktoria Kuśmierczyk

Kosmetolog

Tytuł kosmetologa zdobyłam na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na ścieżce kształcenia kosmetologia bioestetyczna.
Kosmetologia jest moją pasją, która daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia dlatego też cały czas poszerzam swoją wiedzę w tej dziedzinie uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz kursach.

Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz ciała a propozycję zabiegów dopasowuje do potrzeb klientów łącząc różne techniki i technologie. Traktuje klientów w sposób indywidualny, holistycznym i empatyczny.

W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam aktywnie czas, uwielbiam odwiedzać nowe miejsca i poznawać ludzi.

Dr n. med. Jacek Nowak  – Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Jacek Nowak

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr Jacek Nowak jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2017 do 2021 pracował min. jako nauczyciel akademicki w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej WUM, gdzie w 2020 r. obronił pracę doktorską pt. ”Wykorzystanie preparatów krwiopochodnych w regeneracji tkanek w chirurgii stomatologicznej”, oraz w tym samym roku uzyskał dyplom Lekarza medycyny estetycznej i anti-aiging w Centrum Medycyny Estetycznej WSPiA w Poznaniu.

Dodatkowo dr Jacek Nowak ukończył bioetykę i prawo medyczne na UJ w Krakowie, a aktualnie studiuje zarządzanie podmiotem Medycznym na WSB w Gdańsku.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywa w kraju i za granicą. Nieustannie uczestniczy w zaawansowanych szkoleniach technik medycyny estetycznej, kongresach naukowych i seminariach branżowych.

Najnowsze technologie i zaawansowane umiejętności ich zastosowania sprawiają, że Pacjenci dr Jacka przechodzą spektakularne metamorfozy.

Dr Jacek Nowak podchodzi w sposób holistyczny i całościowy do wyglądu twarzy pacjenta, a wszystkie wykonywane zabiegi stosuje w celu przywrócenie naturalnego wyglądu sprzed lat. Naturalna medycyna estetyczna to nie tylko Jego pasja, ale także misja by odkrywać delikatność i autentyczność twarzy i ciała, przy jednoczesnym odmłodzeniu.

Zdecydowanie uważa, że medycyna regeneracyjna jest przyszłością medycyny estetycznej, a regularne korzystanie z takich zbiegów pozwala na zatrzymanie procesów starzenia.

Specjalizuje się w modelowaniu twarzy za pomocą kwasu hialuronowego, powiększaniu i nawilżaniu ust, zabiegach z użyciem toksyny botulinowej oraz biostymulatorów tkankowych, mezoterapii skóry twarzy, ciała i głowy.

Anna Kaczmarek – Linergistka
Anna Kaczmarek

Linergistka

Mam na imię Anna i specjalizuję się w dziedzinie makijażu permanentnego brwi oraz ust. Ukończyłam w wielu kursach, podczas których poznałam najnowsze techniki pigmentacji. Nieustannie stawiam na ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy. Zawód linergistki jest moją ogromną pasją, która daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia. Do każdego zabiegu podchodzę bardzo indywidualnie, a moje prace cechuje naturalność - dążę do podkreślenia urody, bez efektu przerysowania.

Zawsze dbam o to, aby każdy zabieg był komfortowy, bezpieczny oraz przebiegał w miłej atmosferze.

Sylwia Kluczewska  – Kosmetolog
Sylwia Kluczewska

Kosmetolog

Jestem magistrem kosmetologi, absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz ciała, również z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury i urządzeń kosmetycznych Hi-Tech.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i holistyczni, dbając o odpowiednio dobrany zabieg do potrzeb skóry.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i zdobywam nową wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach , kongresach i wydarzeniach branżowych.

Zadowolenie i spełnienie oczekiwań klienta jest dla mnie największą satysfakcją.

Magdalena Kozłowska – Fizjoterapeutka
Magdalena Kozłowska

Fizjoterapeutka

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Śląskiego Uniwersytety Medycznego w Katowicach. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywałam jako fizjoterapeuta, terapeuta i szkoleniowiec pracując w klinice medycznej, prestiżowych salonach SPA & Wellness w różnych zakątkach Polski. Ukończyłam liczne kursy z zakresu masażu, fizjoterapii oraz działu beauty. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i zdobywam nową wiedzę. Posiadam certyfikację z kursu Kobido, refleksologi stóp, masażu tkanek głębokich, diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego, hinduskiego masażu głowy, masażu ciążowego oraz wielu innych. Do klienta podchodzę holistycznie, ponieważ uznaję, że to najlepsza forma terapii.

A prywatnie lubię dobrą muzykę i kibicować w zawodach żużlowych.

Joanna Piwowarczyk – Fizjoterapeutka
Joanna Piwowarczyk

Fizjoterapeutka

Jestem magistrem fizjoterapii,  absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało, a w szczególności ukierunkowanych na wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki wykorzystując najnowsze urządzenia kosmetyczne Hi-Tech. Masaż uważam za najlepszą formę relaksu zarówno dla ciała jak i ducha. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z profesjonalizmem. Propozycję zabiegów dopasowuję do potrzeb klientów łącząc różne techniki i technologie. Moim celem zawodowym jest pomoc innym w zdobyciu wyznaczonego celu. Wykorzystuję to zarówno w pracy w salonie Yasumii jak również podczas zajęć z korektywy, które prowadzę dla dzieci. Największą satysfakcją jest dla mnie zadowolony klient i udana terapia. Jestem miłośniczką podróżowania oraz sportu i zdrowego trybu życia.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem